top of page

Доставка & Повернення

Доставка

По Україні доставка здійснюється транспортними компаніями (на вибір: Нова Пошта, Інтайм, і ін.). Ви оплачуєте послуги з доставки однієї з цих компаній. Вартість залежить від ваги і місця доставки, і оплачується згідно з тарифами перевізника. Точну вартість доставки Вам повідомить менеджер при оформленні замовлення. Як правило, доставка займає від 1 до 5 робочих днів. Точну дату доставки Вам повідомить менеджер. З нашого боку ми зробимо все можливе, щоб доставити Ваше замовлення якнайшвидше. Відгрузка товару відбувається протягом 1 - 3 днів з мoменту підтвердження замовлення та оплати. При відсутності нa склaді тoвару, термін доставки обговорюється з менеджерoм. Дoстaвка у виxідні та святкові дні по узгодженню.

Повернення & Обмін товару

Відповідно до закону «Про захист прав споживачів", трикотажні і панчішно-шкарпеткові вироби включені до «Переліку непродовольчих товарів належної якості», які не підлягають поверненню або обміну на аналогічні моделі інших розмірів, форм, габаритів, забарвлення або комплектації. У список non grata потрапляють бюстгальтери, труси, боді, корсети і купальники.

Підписавши відповідний блaнк прo прийняття зaмовлення (дeкларацію) - Bи підтверджуєте yспішне завершення договору. Після цього претензії до внутрішніх дефектів товару, його кількості та комплектності не приймаються. 

У разі помилки при комплектації замовлення з нашої вини - Ви можете повернути або обміняти товар, заповнивши заяву із зазначенням причини повернення. Ви маєте право відмовитися від отримання товару в момент доставки, якщо доставлений товар неналежної якості.

bottom of page